Bezpłatne niszczenie dokumentów do 31.07.2024

Przechowywanie dokumentów w archiwum

Stosy dokumentacji w firmie z biegiem lat mogą sprawiać, że na ich przechowywanie brakuje miejsca. Umieszczenie pism, faktur i innych dokumentów w ogólnodostępnym miejscu stanowi duże niebezpieczeństwo dla interesów firmy. Dlatego, gdy półki uginają się od nadmiaru segregatorów, możesz skorzystać z naszej usługi przechowywania papierów.

Dokumenty firmowe muszą być umieszczone w bezpiecznym miejscu. Szczególnie istotne jest dbanie o przestrzeganie zapisów RODO. A zatem liczy się odizolowanie dokumentacji od osób niepowołanych. Szczególnie popularnym rozwiązaniem staje się przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej. Taka usługa pozwala na ochronę danych firmy adekwatnie do obecnych potrzeb i zagrożeń. Bez względu na to, czy prowadzisz swoją działalność, czy też działasz na rzecz instytucji, odpowiednia archiwizacja i przechowywanie dokumentów zapewni Ci spokojną głowę, że nic ważnego nie umknie Twoim oczom, a co ważne, żadne ważne pisma nie zginą w natłoku biurokracji.

Przechowywanie dokumentów elektronicznych — nowoczesna chmura dla Twoich danych

Prowadzimy archiwum dokumentów w Warszawie. Jako doświadczona firma zajmująca się digitalizacją danych jesteśmy otwarci na różne potrzeby naszych partnerów. Dlatego też oferujemy usługę przechowywania danych na odpowiednich nośnikach. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, zajmując się od podstaw przeniesieniem dokumentów na formę elektroniczną, a następnie zabezpieczeniem ich i odpowiednim przechowywaniem.

Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami, które sprawiają, że przechowywanie dokumentów księgowych jest łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Mamy świadomość, że przeniesienie papierologii na cyfrowy wymiar musi być dokonane z najwyższą skrupulatnością. Realizujemy to w zgodzie z oczekiwaniami klienta. Mamy tutaj na myśli najdokładniejsze przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Cały proces składa się najczęściej z kilku etapów. Pierwszym z nich jest konsultacja z klientem. Podczas rozmowy jesteśmy w stanie ustalić oczekiwania, rozległość projektu i czas, jaki możemy na niego poświęcić.

Co ważne, nasza usługa przechowywania papierów przenosi tradycyjne metody gromadzenia na nowy poziom, oferując chmurowe rozwiązania. Dzięki temu Twoje dokumenty są zawsze dostępne online, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Nie musisz już martwić się o fizyczne miejsce na przechowywanie dokumentacji — zyskujesz pełną mobilność i elastyczność dostępu do informacji.

Przechowywanie dokumentów pracowniczych — bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Przechowywanie dokumentów pracowniczych jest obowiązkowe. Bezpieczeństwo tego zadania to priorytet. Na szczęście nasza firma jest wyposażona w najnowocześniejsze technologie, obejmujące monitoring 24/7, systemy kontroli dostępu oraz redundancję sprzętu. Gwarantujemy, że Twoje dokumenty są przechowywane w środowisku o najwyższych standardach ochrony.

Co ważne, składując wszelką dokumentację w miejscu ogólnodostępnym w swojej firmie, narażasz się na znaczące naruszenia, a także wykradnięcie danych wrażliwych, złamanie zasad RODO itd. Dlatego rozsądne staje się przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej. W naszej działalności gromadzimy dane, zapewniając im odpowiednie zabezpieczenia. Jesteśmy elastyczni, lecz w kwestiach ochrony nie idziemy na żaden kompromis. Powierzając nam zadanie digitalizacji dokumentów, możesz być pewny, że zrobimy to z największą starannością. Cały proces jest zawsze odpowiednio przemyślany i omówiony z klientem.

Przechowywanie dokumentów księgowych w formie online — zyskujesz przestrzeń i porządek

Przechowywanie dokumentów firmowy jest prawnie nakazane przez okres 5, a niekiedy i 10 lat. Dlatego do tego zadania należy podejść z najwyższą rozwagą, by nie narażać się na wysokie kary finansowe. W dużych przedsiębiorstwach liczba papierologii może być przytłaczająca, a miejsca na jej przechowywanie — niewiele. Dlatego przechowywanie dokumentów księgowych w formie elektronicznej, eliminujemy potrzebę zapewnienia miejsca dokumentom. Nie ma wówczas również miejsca na uciążliwe przeszukiwanie papierów. Zyskujesz więcej przestrzeni w biurze, a jednocześnie zachowujesz pełny porządek. Nasza usługa pozwala zredukować bałagan biurowy, sprawiając, że praca staje się bardziej efektywna. Za tym wszystkim idzie również większa kontrola nad tym, kto ma dostęp do dokumentacji i danych wrażliwych. Dlatego bez wątpienia decyzja o przechowywaniu elektronicznym papierów stanowi inwestycję dla instytucji, jak i przedsiębiorstwa.

Nie ma znaczenia, czy interesuje Cię przechowywanie dokumentacji budowlanej, księgowej, pracowniczej itp., w HSM Recycling jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Sprawdź co jeszcze mamy w ofercie:

Przechowywanie dokumentów w archiwum cyfrowym, czyli dostępność i wyszukiwanie bez ograniczeń

Dzięki właściwej digitalizacji dokumentów dokonanej przez nas każde pismo jest na wyciągnięcie ręki. Proste i intuicyjne wyszukiwanie pozwala błyskawicznie odnaleźć potrzebne informacje. Niezależnie od ilości gromadzonych danych, nasza usługa zapewnia szybki i efektywny dostęp do każdego z nich. Dzięki temu możesz panować nad tym, kto ma dostęp do dokumentacji, zapewniając bezpieczeństwo interesom własnego przedsiębiorstwa. Przechowywanie dokumentów kadrowych, budowalnych i pracowniczych z nami staje się dużo łatwiejsze. Co ważne, zdajemy sobie sprawę z tego, że każda firma może mieć różnorodne oczekiwania i możliwości, dlatego wysłuchujemy naszych klientów i staramy się odnaleźć, jak najlepsze rozwiązanie danego problemu.

Oferując przechowywanie dokumentów w Warszawie, zapewniamy Ci przeniesienie papierologii w sferę cyfrową, a także skompresowanie danych i ich zabezpieczenie. Ma to ogromne znaczenie dla wydajności firmy, jej funkcjonowania i ochrony tajemnic.

Przechowywanie dokumentów w archiwum jako spersonalizowane rozwiązanie dla Twojej firmy

Mamy świadomość, że każda działalność może mieć różne potrzeby i oczekiwania. Dlatego oferując przechowywanie dokumentów w archiwum, jesteśmy nastawieni na pracę dostosowaną do naszych partnerów. Właśnie dlatego cała usługa jest podzielona na kilka etapów, z czego pierwszym jest dokładne ustalenie szczegółów z klientem. Podczas spotkania omawiamy, jaki jest zakres prac, jakie są możliwe działania, a także ustalamy termin realizacji.

Nasza usługa znana jako przechowywanie dokumentów elektronicznych jest elastyczna i dostosowujemy ją do indywidualnych wymagań każdego klienta. Bez względu na rodzaj dokumentów czy branżę, w której działa przedsiębiorstwo. Jesteśmy gotowi dostarczyć spersonalizowane rozwiązania, które w pełni odpowiadają potrzebom Twojej działalności. Co ważne, wyróżnia nas profesjonalne podejście, ogromna wiedza w zakresie zabezpieczania i właściwego gromadzenia danych. Pozwala to nam świadczyć najlepsze usługi, które rozwiązują problemy klientów. Współpraca z nami to inwestycja w rozwój i bezpieczeństwo Twojego biznesu. Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami. Powierzając nam przechowywanie dokumentów, możesz być pewny, że są one w odpowiednich rękach! Zachęcamy do kontaktu.

Kontakt z HSM Recycling

HSM Recycling Spółka Cywilna

ul. Mianowskiego 24/30
02-044 Warszawa

Sebatian Dudecki: 720-875-885
Hubert Dudecki: 513-138-109

Aktualności

Hakerzy przejmują dane użytkownicy Apple. Nie klikajcie w te linki!

Cyberprzestępcy niestety wykorzystują w swoich działaniach coraz bardziej złożone technologie, przez co w dużej mierze stale doskonalą swoje metody ataku. Przekonać się mogą o tym niestety użytkownicy sprzętów Apple. Ostatnio pojawiła się bowiem nowa groźba, szczególnie dotykająca użytkowników tej amerykańskiej firmy. Czym jest ta nowa metoda i jak możemy się przed nią chronić?

Ekologia cały czas na pierwszym miejscu. Nadchodzi era zielonych biurowców

Kwestie związane z ochroną środowiska z roku na rok stają się coraz bardziej palącym tematem. Firmy i instytucje, zdając sobie sprawę z konieczności działań proekologicznych, zaczynają inwestować w nowe technologie i strategie mające na celu zmniejszenie swojego wpływu na środowisko. Dlatego też, jak wynika z licznych badań inicjatywy z zakresu środowiska, społeczeństwa i zarządzania będą coraz ważniejsze zarówno dla inwestorów instytucjonalnych, akcjonariuszy, jak i otoczenia biznesowego firm. Jednym z obszarów, który zyskuje coraz większą uwagę, jest właśnie sektor biurowy.

Czym są dane wrażliwe i jak skutecznie zabezpieczyć je w firmie

W coraz to bardziej cyfrowym świecie ochrona danych wrażliwych w firmie staje się bez dwóch zdań priorytetem. Dane wrażliwe obejmują bowiem wszelkie informacje, które mogą zostać następnie wykorzystane do identyfikacji lub zidentyfikowania osoby fizycznej. Mogą to być, chociażby dane osobowe, finansowe, medyczne, informacje handlowe czy też wiele innych istotnych informacji. Niezależnie od rodzaju danych, ich niewłaściwe zabezpieczenie może prowadzić do poważnych konsekwencji, w tym wycieku danych, utraty zaufania klientów, sankcji prawnych i strat finansowych. Dlatego też skutecznie zabezpieczenie ich w każdej firmie powinno być priorytetem.

Zakaz sprzedaży plastikowych produktów - czym jest dyrektywa plastikowa?

W dzisiejszych czasach walka z plastikiem i innymi szkodliwymi związkami staje się priorytetem na całym świecie. Jednym z najnowszych kroków w tym kierunku jest wprowadzenie zakazu plastikowych naczyń i sztućców w kolejnym kraju. To nie tylko symboliczny gest, ale także znaczący krok w kierunku ochrony środowiska. Tym razem chodzi o Anglię, gdzie od października 2023 roku wszedł w życie zakaz używania jednorazowych plastikowych sztućców, talerzy, ale także styropianowych kubków czy pojemników na żywność. Wcześniej takie zakazy wprowadzono już w sąsiadującej Szkocji oraz Walii.

Podatek od plastiku - nowy obowiązek wchodzi w życie od początku roku

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nas nowy podatek od plastiku, który ma na celu ograniczenie zużycia tego materiału i ochronę środowiska. Podatek ten dotyczy producentów i importerów opakowań z tworzyw sztucznych, a także sprzedawców towarów w takich opakowaniach. Jak wpłynie on na nasze portfele i na gospodarkę? Jedno wiemy na pewno - za zakupy czy jedzenie na wynos zapłacimy więcej, bowiem należy doliczyć od 20 do 25 groszy za plastikowe opakowania. Właściciele biznesów z kolei będą musieli dbać o właściwy recykling.

Ochrona danych w samochodzie - raport o zbieraniu danych w samochodach

W dzisiejszym, coraz bardziej zautomatyzowanym świecie, samochody stają się również coraz bardziej zaawansowane technologicznie. Jednakże w miarę jak technologia wchodzi w sferę motoryzacji, pojawiają się nowe wyzwania dotyczące ochrony danych. Raporty ostatnich lat wykazują, że nasze samochody gromadzą i przetwarzają ogromne ilości informacji na nasz temat, a ochrona tych danych pozostawia wiele do życzenia. Technologia stosowana w najnowszych autach nie rejestruje bowiem tylko informacji o lokalizacji i prędkości, ale także inne dane. Jakie więc kroki możemy podjąć, aby chronić naszą prywatność i bezpieczeństwo w motoryzacji?

Karty płatnicze z kukurydzy - nowość od Ekologicznego Banku Pocztowego

W miarę rosnącej naszej świadomości ekologiczna, coraz więcej instytucji finansowych podejmuje inicjatywy mające na celu zmniejszenie swojego wpływu na środowisko. Jednym z takich innowacyjnych kroków jest wprowadzenie kart płatniczych wykonanych z kukurydzy przez Bank Pocztowy. To zdecydowanie krok w dobrą stronę w dążeniu do bardziej zrównoważonego i przyjaznego dla środowiska systemu bankowości. Klienci banku będą mogli skorzystać z tej opcji już od 1 listopada 2023 roku. Skąd jednak wziął się taki pomysł na karty płatnicze właśnie z kukurydzy?

ekologiczny styl życia, dlaczego warto zacząć żyć ekologicznie z początkiem roku?

Nowy rok to czas, kiedy wielu z nas stawia sobie nowe cele i postanowienia. Może wśród nich jest też chęć zmiany swoich nawyków na bardziej przyjazne dla środowiska? Jeśli tak, to gratulacje, w końcu ekologiczny styl życia to nie tylko korzyść dla planety, ale też dla naszego zdrowia, samopoczucia i portfela. Jak jednak zacząć przygodę z ekologią i jakie kroki podjąć, aby zmniejszyć swój ślad węglowy, nie odmawiając sobie niczego, a wręcz czerpiąc przyjemność?

Bezpieczeństwo danych osobowych - jakie są zasady ochrony danych obywateli?

W ostatnich latach zagadnienia związane z bezpieczeństwem danych stały się jednym z najważniejszych wyzwań w erze cyfrowej. W odpowiedzi na rosnące zagrożenia i troskę o ochronę prywatności obywateli, rząd postanowił wprowadzić więc nowe rozwiązania, mające na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa danych. Już pod koniec 2023 roku, a konkretnie 17 listopada rozpoczął się proces związany z wdrożeniem odpowiednich zabezpieczeń, które mają nas w przyszłości ustrzec przed ewentualnymi konsekwencjami kradzieży tożsamości. Poniżej postaramy się zgłębić szczegóły I etapu nowego projektu, który ma zrewolucjonizować ochronę informacji obywateli.