Bezpłatne niszczenie dokumentów do 30.11.2023

O firmie

HSM Recycling

Wszyscy codziennie operujemy milionami danych i informacji, które przepływają przez sieć internetową, intranety firmowe, prywatne telefony i komputery. Przechowywane, przetwarzane i niszczone - nie zawsze we właściwy sposób - mogą trafić w niepowołane ręce i stać się przyczyną poważnych problemów.

Od trzech lat działamy na rynku utylizacji sprzętu komputerowego. Przez ten czas doskonale poznaliśmy problem, jakim jest bezpieczne przechowywanie danych, a także skuteczne niszczenie nośników zawierających dane. Całe szczęście, znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu.

HSM Recycling powstało z myślą o klientach, chcących maksymalnie zabezpieczyć swoje firmy i przedsiębiorstwa przed wyciekiem i utratą danych. Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę zabezpieczania danych oraz ich niszczenia. Działamy profesjonalnie, wszystkie usługi są wykonywane w sposób poufny, z najwyższą dokładnością i dbałością o bezpieczeństwo przekazanych nam sprzętów i nośników.

Pracujemy na urządzeniach i oprogramowaniu renomowanych firm, które dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, charakteryzują się stuprocentową skutecznością.

HSM Recycling to gwarancja:

  1. bezpieczeństwa i poufności
  2. skuteczności
  3. dokładnie i profesjonalnie wykonanej usługi
Oferta HSM Recycling

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Kontakt z HSM Recycling

HSM Recycling Spółka Cywilna

ul. Mianowskiego 24/30
02-044 Warszawa

Sebatian Dudecki: 720-875-885
Hubert Dudecki: 513-138-109

Aktualności

Więcej o HSM Recycling

Firma utylizacyjna dokumentów – Warszawa

Wraz z nieustannym rozwojem technologii, bezpieczne przechowywanie i przetwarzanie danych prywatnych oraz firmowych staje się coraz trudniejszym wyzwaniem. Korzystając ze swojego komputera, smartfona lub innego sprzętu elektronicznego, każdego dnia wymieniasz i rozporządzasz setkami danych. Wiele z nich zawiera poufne informacje na temat Twojej osoby lub prowadzonej działalności gospodarczej. Niewłaściwie przechowywanie tych danych może prowadzić do wycieku informacji i przechwycenia ich przez osoby niepowołane.

HSM Recycling to uznana firma utylizacyjna danych – Warszawa. Nasz zespół tworzą ludzie specjalizujący się w zakresie zabezpieczania oraz skutecznego niszczenia danych.

Dlaczego bezpieczeństwo danych jest takie ważne?

O ochronie danych osobowych mówi się dużo i w różnych kontekstach. Dlaczego kwestia bezpieczeństwa danych staje się coraz bardziej istotna? W epoce cyfryzacji i wciąż rosnącego udziału komputerów i sprzętów elektronicznych w naszym codziennym życiu, dostęp do poufnych informacji jest znacznie ułatwiony. Korzystają z nich nie tylko hakerzy, ale również światowi giganci, tacy jak Google czy Facebook. Gromadzą oni prywatne dane i analizują je w celu proponowania odpowiednich materiałów marketingowych. Chociaż postępowanie to miało zostać ograniczone wraz z wprowadzeniem przepisów RODO, duże organizacje i tak znalazły sposoby na to, aby z legalny sposób pozyskiwać wrażliwe dane potrzebne im do realizacji swoich planów.

Podczas gdy przetwarzanie danych przez gigantów światowego rynku wyłącznie w celach marketingowych niekonieczne stanowi zagrożenie dla użytkownika, zupełnie inaczej dzieje się w przypadku cyberprzestępców. To prawdziwi eksperci od wyszukiwania i operowania informacjami w sieci. Pozyskane dane mogą być wykorzystane w niewłaściwy i niezgodny z prawem sposób, np. w celu wyłudzenia pożyczki gotówkowej lub wykorzystania kart płatniczych i zgromadzonych na nich środków. Posiadanie cudzych danych osobowych zapewnia przestępcy wiele możliwości!

Szyfrowanie i usługi niszczenia dokumentów – Warszawa

Przypadki naruszenia prywatności danych osobowych lub firmowych niestety są dzisiaj na porządku dziennym. Działając w branży ochrony danych już od ponad trzech lat, doskonale zdajemy sobie sprawę ze skali tego problemu. Misją naszej firmy utylizacyjnej jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa poufnych informacji. Dlatego świadczymy kompleksowe usługi obejmujące nie tylko utylizację dokumentów oraz sprzętu, ale również szyfrowanie danych. Nie każdy ma świadomość, że przechowywanie oraz transfer danych stanowią zagrożenie dla ich bezpieczeństwa. Bez względu na to, czy wysyłasz maile, robisz przelewy bankowe, czy rozmawiasz przez telefon, każda z tych czynności może stanowić okazję dla wprawionego cyberprzestępcy. Nasza firma utylizacyjna w Warszawie oferuje nie tylko skuteczne niszczenie dokumentów, ale również szyfrowanie danych przechowywanych oraz transferowanych. To pozwala Ci bezpiecznie przesyłać poufne informacje, rozmawiać przez telefon, wysyłać maile czy wykonywać przelewy bankowe.

Naszą firmę wyróżnia kompleksowe podejście do bezpieczeństwa danych. Korzystamy z zaawansowanego technologicznie sprzętu i oprogramowania. Stale rozwijamy nasze kompetencje i posiadaną wiedzę. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość i skuteczność usług. Przestrzeń cyfrowa stanowi ogromne pole do popisu dla doświadczonych hakerów, którzy potrafią działać z wyjątkową dyskrecją i niepostrzeżenie wykradać poufne dane. Korzystając z usług naszej firmy, zapewniasz sobie i swojej firmie bezpieczeństwo w sieci!

HSM recycling – sprawdzona firma archiwizacyjna Warszawa

Prowadząc firmę, codziennie masz do czynienia z ogromną ilością różnego rodzaju danych. Niektóre z nich są w nieustannym obiegu, a niektóre wymagają bezpiecznej archiwizacji. W tym celu również możesz zwrócić się do naszej firmy. W HSM Recycling przeprowadzamy profesjonalną archiwizację danych, wykorzystując w tym celu optymalne nośniki.

Przechowywanie określonej dokumentacji przez dłuższy czas (w zależności od typu dokumentów, może to być okres 5 lub 10 lat) jest prawnym obowiązkiem firmy. Dla zachowania prywatności przechowywanych danych, proces archiwizacji powinien być przeprowadzany zgodnie z wymagającymi zasadami bezpieczeństwa. Nasza firma archiwizacyjna HSM Recycling dba o skrupulatne wykonanie usługi na każdym etapie, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dokumenty są w pełni bezpieczne.

Kompleksowe usługi w zakresie utylizacji, szyfrowania i archiwizacji danych

Świadczymy usługi w zakresie utylizacji dokumentów oraz dysków twardych, a także szyfrowania i archiwizacji danych w Warszawie i okolicach. Naszą specjalizacją jest zabezpieczanie przechowywanych i transferowanych informacji, a także bezpieczne niszczenie danych. Możesz skutecznie uchronić się przed przestępcami w sieci oraz wyciekiem poufnych informacji i zyskać cenne poczucie spokoju. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty!