O firmie

HSM Recycling

Wszyscy codziennie operujemy milionami danych i informacji, które przepływają przez sieć internetową, intranety firmowe, prywatne telefony i komputery. Przechowywane, przetwarzane i niszczone - nie zawsze we właściwy sposób - mogą trafić w niepowołane ręce i stać się przyczyną poważnych problemów.

Od trzech lat działamy na rynku utylizacji sprzętu komputerowego. Przez ten czas doskonale poznaliśmy problem, jakim jest bezpieczne przechowywanie danych, a także skuteczne niszczenie nośników zawierających dane. Całe szczęście, znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu.

HSM Recycling powstało z myślą o klientach, chcących maksymalnie zabezpieczyć swoje firmy i przedsiębiorstwa przed wyciekiem i utratą danych. Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę zabezpieczania danych oraz ich niszczenia. Działamy profesjonalnie, wszystkie usługi są wykonywane w sposób poufny, z najwyższą dokładnością i dbałością o bezpieczeństwo przekazanych nam sprzętów i nośników.

Pracujemy na urządzeniach i oprogramowaniu renomowanych firm, które dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, charakteryzują się stuprocentową skutecznością.

HSM Recycling to gwarancja:

  1. bezpieczeństwa i poufności
  2. skuteczności
  3. dokładnie i profesjonalnie wykonanej usługi
Oferta HSM Recycling

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Kontakt z HSM Recycling

HSM Recycling Spółka Cywilna

ul. Mianowskiego 24/30
02-044 Warszawa

Sebatian Dudecki: 720-875-885
Hubert Dudecki: 513-138-109

Aktualności