Bezpłatne niszczenie dokumentów do 31.07.2024

O firmie

HSM Recycling

Wszyscy codziennie operujemy milionami danych i informacji, które przepływają przez sieć internetową, intranety firmowe, prywatne telefony i komputery. Przechowywane, przetwarzane i niszczone - nie zawsze we właściwy sposób - mogą trafić w niepowołane ręce i stać się przyczyną poważnych problemów.

Od trzech lat działamy na rynku utylizacji sprzętu komputerowego. Przez ten czas doskonale poznaliśmy problem, jakim jest bezpieczne przechowywanie danych, a także skuteczne niszczenie nośników zawierających dane. Całe szczęście, znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu.

HSM Recycling powstało z myślą o klientach, chcących maksymalnie zabezpieczyć swoje firmy i przedsiębiorstwa przed wyciekiem i utratą danych. Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę zabezpieczania danych oraz ich niszczenia. Działamy profesjonalnie, wszystkie usługi są wykonywane w sposób poufny, z najwyższą dokładnością i dbałością o bezpieczeństwo przekazanych nam sprzętów i nośników.

Pracujemy na urządzeniach i oprogramowaniu renomowanych firm, które dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, charakteryzują się stuprocentową skutecznością.

HSM Recycling to gwarancja:

  1. bezpieczeństwa i poufności
  2. skuteczności
  3. dokładnie i profesjonalnie wykonanej usługi

Sprawdź co mamy w ofercie:

Oferta HSM Recycling

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Niszczenie dysków twardych

Zadbaj o właściwe usuwanie danych w Twojej firmie. Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że proces niszczenia dysku twardego, zostanie przeprowadzony zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i ochrony danych, a dysk zostanie trwale i skutecznie zniszczony.

Archiwizacja i magazynowanie danych

Każda firma i instytucja powinna zadbać, aby wszystkie poufne i ważne pliki były odpowiednio zabezpieczone. Archiwizacja danych to podstawowy element bezpieczeństwa przechowywania danych. Dzięki nam dane w Twojej firmie będą uporządkowane i bezpieczne.

Niszczenie
dokumentów

Pozbądź się stert niepotrzebnych dokumentów. Szybko i sprawnie, bez bałaganu i angażowania pracowników. Powierzając nam dokumenty, masz pewność, że zostaną zniszczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, profesjonalnie i bezpiecznie.

Niszczenie produktów
i opakowań

Dzięki naszym usługom w łatwy i bezpieczny sposób pozbędziesz się produktów i opakowań. Przekazane materiały zostaną zniszczone w profesjonalny sposób co zagwarantuje że nie wrócą na rynek.

Przechowywanie dokumentów

Zapewniamy profesjonalne przechowywanie dokumentów w Warszawie. Zyskaj pewność, że Twoje dokumenty są bezpieczne

Skanowanie dokumentów

Szybkie i profesjonalne skanowanie dokumentów w Warszawie. Zeskanuj swoje dokumenty z łatwością.

Kontakt z HSM Recycling

HSM Recycling Spółka Cywilna

ul. Mianowskiego 24/30
02-044 Warszawa

Sebatian Dudecki: 720-875-885
Hubert Dudecki: 513-138-109

Aktualności

Hakerzy przejmują dane użytkownicy Apple. Nie klikajcie w te linki!

Cyberprzestępcy niestety wykorzystują w swoich działaniach coraz bardziej złożone technologie, przez co w dużej mierze stale doskonalą swoje metody ataku. Przekonać się mogą o tym niestety użytkownicy sprzętów Apple. Ostatnio pojawiła się bowiem nowa groźba, szczególnie dotykająca użytkowników tej amerykańskiej firmy. Czym jest ta nowa metoda i jak możemy się przed nią chronić?

Ekologia cały czas na pierwszym miejscu. Nadchodzi era zielonych biurowców

Kwestie związane z ochroną środowiska z roku na rok stają się coraz bardziej palącym tematem. Firmy i instytucje, zdając sobie sprawę z konieczności działań proekologicznych, zaczynają inwestować w nowe technologie i strategie mające na celu zmniejszenie swojego wpływu na środowisko. Dlatego też, jak wynika z licznych badań inicjatywy z zakresu środowiska, społeczeństwa i zarządzania będą coraz ważniejsze zarówno dla inwestorów instytucjonalnych, akcjonariuszy, jak i otoczenia biznesowego firm. Jednym z obszarów, który zyskuje coraz większą uwagę, jest właśnie sektor biurowy.

Czym są dane wrażliwe i jak skutecznie zabezpieczyć je w firmie

W coraz to bardziej cyfrowym świecie ochrona danych wrażliwych w firmie staje się bez dwóch zdań priorytetem. Dane wrażliwe obejmują bowiem wszelkie informacje, które mogą zostać następnie wykorzystane do identyfikacji lub zidentyfikowania osoby fizycznej. Mogą to być, chociażby dane osobowe, finansowe, medyczne, informacje handlowe czy też wiele innych istotnych informacji. Niezależnie od rodzaju danych, ich niewłaściwe zabezpieczenie może prowadzić do poważnych konsekwencji, w tym wycieku danych, utraty zaufania klientów, sankcji prawnych i strat finansowych. Dlatego też skutecznie zabezpieczenie ich w każdej firmie powinno być priorytetem.

Zakaz sprzedaży plastikowych produktów - czym jest dyrektywa plastikowa?

W dzisiejszych czasach walka z plastikiem i innymi szkodliwymi związkami staje się priorytetem na całym świecie. Jednym z najnowszych kroków w tym kierunku jest wprowadzenie zakazu plastikowych naczyń i sztućców w kolejnym kraju. To nie tylko symboliczny gest, ale także znaczący krok w kierunku ochrony środowiska. Tym razem chodzi o Anglię, gdzie od października 2023 roku wszedł w życie zakaz używania jednorazowych plastikowych sztućców, talerzy, ale także styropianowych kubków czy pojemników na żywność. Wcześniej takie zakazy wprowadzono już w sąsiadującej Szkocji oraz Walii.

Podatek od plastiku - nowy obowiązek wchodzi w życie od początku roku

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nas nowy podatek od plastiku, który ma na celu ograniczenie zużycia tego materiału i ochronę środowiska. Podatek ten dotyczy producentów i importerów opakowań z tworzyw sztucznych, a także sprzedawców towarów w takich opakowaniach. Jak wpłynie on na nasze portfele i na gospodarkę? Jedno wiemy na pewno - za zakupy czy jedzenie na wynos zapłacimy więcej, bowiem należy doliczyć od 20 do 25 groszy za plastikowe opakowania. Właściciele biznesów z kolei będą musieli dbać o właściwy recykling.

Ochrona danych w samochodzie - raport o zbieraniu danych w samochodach

W dzisiejszym, coraz bardziej zautomatyzowanym świecie, samochody stają się również coraz bardziej zaawansowane technologicznie. Jednakże w miarę jak technologia wchodzi w sferę motoryzacji, pojawiają się nowe wyzwania dotyczące ochrony danych. Raporty ostatnich lat wykazują, że nasze samochody gromadzą i przetwarzają ogromne ilości informacji na nasz temat, a ochrona tych danych pozostawia wiele do życzenia. Technologia stosowana w najnowszych autach nie rejestruje bowiem tylko informacji o lokalizacji i prędkości, ale także inne dane. Jakie więc kroki możemy podjąć, aby chronić naszą prywatność i bezpieczeństwo w motoryzacji?

Karty płatnicze z kukurydzy - nowość od Ekologicznego Banku Pocztowego

W miarę rosnącej naszej świadomości ekologiczna, coraz więcej instytucji finansowych podejmuje inicjatywy mające na celu zmniejszenie swojego wpływu na środowisko. Jednym z takich innowacyjnych kroków jest wprowadzenie kart płatniczych wykonanych z kukurydzy przez Bank Pocztowy. To zdecydowanie krok w dobrą stronę w dążeniu do bardziej zrównoważonego i przyjaznego dla środowiska systemu bankowości. Klienci banku będą mogli skorzystać z tej opcji już od 1 listopada 2023 roku. Skąd jednak wziął się taki pomysł na karty płatnicze właśnie z kukurydzy?

ekologiczny styl życia, dlaczego warto zacząć żyć ekologicznie z początkiem roku?

Nowy rok to czas, kiedy wielu z nas stawia sobie nowe cele i postanowienia. Może wśród nich jest też chęć zmiany swoich nawyków na bardziej przyjazne dla środowiska? Jeśli tak, to gratulacje, w końcu ekologiczny styl życia to nie tylko korzyść dla planety, ale też dla naszego zdrowia, samopoczucia i portfela. Jak jednak zacząć przygodę z ekologią i jakie kroki podjąć, aby zmniejszyć swój ślad węglowy, nie odmawiając sobie niczego, a wręcz czerpiąc przyjemność?

Bezpieczeństwo danych osobowych - jakie są zasady ochrony danych obywateli?

W ostatnich latach zagadnienia związane z bezpieczeństwem danych stały się jednym z najważniejszych wyzwań w erze cyfrowej. W odpowiedzi na rosnące zagrożenia i troskę o ochronę prywatności obywateli, rząd postanowił wprowadzić więc nowe rozwiązania, mające na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa danych. Już pod koniec 2023 roku, a konkretnie 17 listopada rozpoczął się proces związany z wdrożeniem odpowiednich zabezpieczeń, które mają nas w przyszłości ustrzec przed ewentualnymi konsekwencjami kradzieży tożsamości. Poniżej postaramy się zgłębić szczegóły I etapu nowego projektu, który ma zrewolucjonizować ochronę informacji obywateli.

Więcej o HSM Recycling

Firma utylizacyjna dokumentów – Warszawa

Wraz z nieustannym rozwojem technologii, bezpieczne przechowywanie i przetwarzanie danych prywatnych oraz firmowych staje się coraz trudniejszym wyzwaniem. Korzystając ze swojego komputera, smartfona lub innego sprzętu elektronicznego, każdego dnia wymieniasz i rozporządzasz setkami danych. Wiele z nich zawiera poufne informacje na temat Twojej osoby lub prowadzonej działalności gospodarczej. Niewłaściwie przechowywanie tych danych może prowadzić do wycieku informacji i przechwycenia ich przez osoby niepowołane.

HSM Recycling to uznana firma utylizacyjna danych – Warszawa. Nasz zespół tworzą ludzie specjalizujący się w zakresie zabezpieczania oraz skutecznego niszczenia danych.

Dlaczego bezpieczeństwo danych jest takie ważne?

O ochronie danych osobowych mówi się dużo i w różnych kontekstach. Dlaczego kwestia bezpieczeństwa danych staje się coraz bardziej istotna? W epoce cyfryzacji i wciąż rosnącego udziału komputerów i sprzętów elektronicznych w naszym codziennym życiu, dostęp do poufnych informacji jest znacznie ułatwiony. Korzystają z nich nie tylko hakerzy, ale również światowi giganci, tacy jak Google czy Facebook. Gromadzą oni prywatne dane i analizują je w celu proponowania odpowiednich materiałów marketingowych. Chociaż postępowanie to miało zostać ograniczone wraz z wprowadzeniem przepisów RODO, duże organizacje i tak znalazły sposoby na to, aby z legalny sposób pozyskiwać wrażliwe dane potrzebne im do realizacji swoich planów.

Podczas gdy przetwarzanie danych przez gigantów światowego rynku wyłącznie w celach marketingowych niekonieczne stanowi zagrożenie dla użytkownika, zupełnie inaczej dzieje się w przypadku cyberprzestępców. To prawdziwi eksperci od wyszukiwania i operowania informacjami w sieci. Pozyskane dane mogą być wykorzystane w niewłaściwy i niezgodny z prawem sposób, np. w celu wyłudzenia pożyczki gotówkowej lub wykorzystania kart płatniczych i zgromadzonych na nich środków. Posiadanie cudzych danych osobowych zapewnia przestępcy wiele możliwości!

Szyfrowanie i usługi niszczenia dokumentów – Warszawa

Przypadki naruszenia prywatności danych osobowych lub firmowych niestety są dzisiaj na porządku dziennym. Działając w branży ochrony danych już od ponad trzech lat, doskonale zdajemy sobie sprawę ze skali tego problemu. Misją naszej firmy utylizacyjnej jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa poufnych informacji. Dlatego świadczymy kompleksowe usługi obejmujące nie tylko utylizację dokumentów oraz sprzętu, ale również szyfrowanie danych. Nie każdy ma świadomość, że przechowywanie oraz transfer danych stanowią zagrożenie dla ich bezpieczeństwa. Bez względu na to, czy wysyłasz maile, robisz przelewy bankowe, czy rozmawiasz przez telefon, każda z tych czynności może stanowić okazję dla wprawionego cyberprzestępcy. Nasza firma utylizacyjna w Warszawie oferuje nie tylko skuteczne niszczenie dokumentów, ale również szyfrowanie danych przechowywanych oraz transferowanych. To pozwala Ci bezpiecznie przesyłać poufne informacje, rozmawiać przez telefon, wysyłać maile czy wykonywać przelewy bankowe.

Naszą firmę wyróżnia kompleksowe podejście do bezpieczeństwa danych. Korzystamy z zaawansowanego technologicznie sprzętu i oprogramowania. Stale rozwijamy nasze kompetencje i posiadaną wiedzę. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość i skuteczność usług. Przestrzeń cyfrowa stanowi ogromne pole do popisu dla doświadczonych hakerów, którzy potrafią działać z wyjątkową dyskrecją i niepostrzeżenie wykradać poufne dane. Korzystając z usług naszej firmy, zapewniasz sobie i swojej firmie bezpieczeństwo w sieci!

HSM recycling – sprawdzona firma archiwizacyjna Warszawa

Prowadząc firmę, codziennie masz do czynienia z ogromną ilością różnego rodzaju danych. Niektóre z nich są w nieustannym obiegu, a niektóre wymagają bezpiecznej archiwizacji. W tym celu również możesz zwrócić się do naszej firmy. W HSM Recycling przeprowadzamy profesjonalną archiwizację danych, wykorzystując w tym celu optymalne nośniki.

Przechowywanie określonej dokumentacji przez dłuższy czas (w zależności od typu dokumentów, może to być okres 5 lub 10 lat) jest prawnym obowiązkiem firmy. Dla zachowania prywatności przechowywanych danych, proces archiwizacji powinien być przeprowadzany zgodnie z wymagającymi zasadami bezpieczeństwa. Nasza firma archiwizacyjna HSM Recycling dba o skrupulatne wykonanie usługi na każdym etapie, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dokumenty są w pełni bezpieczne.

Kompleksowe usługi w zakresie utylizacji, szyfrowania i archiwizacji danych

Świadczymy usługi w zakresie utylizacji dokumentów oraz dysków twardych, a także szyfrowania i archiwizacji danych w Warszawie i okolicach. Naszą specjalizacją jest zabezpieczanie przechowywanych i transferowanych informacji, a także bezpieczne niszczenie danych. Możesz skutecznie uchronić się przed przestępcami w sieci oraz wyciekiem poufnych informacji i zyskać cenne poczucie spokoju. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty!