O firmie

HSM Recycling

Wszyscy codziennie operujemy milionami danych i informacji, które przepływają przez sieć internetową, intranety firmowe, prywatne telefony i komputery. Przechowywane, przetwarzane i niszczone - nie zawsze we właściwy sposób - mogą trafić w niepowołane ręce i stać się przyczyną poważnych problemów.

Od trzech lat działamy na rynku utylizacji sprzętu komputerowego. Przez ten czas doskonale poznaliśmy problem, jakim jest bezpieczne przechowywanie danych, a także skuteczne niszczenie nośników zawierających dane. Całe szczęście, znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu.

HSM Recycling powstało z myślą o klientach, chcących maksymalnie zabezpieczyć swoje firmy i przedsiębiorstwa przed wyciekiem i utratą danych. Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę zabezpieczania danych oraz ich niszczenia. Działamy profesjonalnie, wszystkie usługi są wykonywane w sposób poufny, z najwyższą dokładnością i dbałością o bezpieczeństwo przekazanych nam sprzętów i nośników.

Pracujemy na urządzeniach i oprogramowaniu renomowanych firm, które dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, charakteryzują się stuprocentową skutecznością.

HSM Recycling to gwarancja:

  1. bezpieczeństwa i poufności
  2. skuteczności
  3. dokładnie i profesjonalnie wykonanej usługi
Oferta HSM Recycling

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Niszczenie dysków twardych

Zadbaj o właściwe usuwanie danych w Twojej firmie. Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że proces niszczenia dysku twardego, zostanie przeprowadzony zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i ochrony danych, a dysk zostanie trwale i skutecznie zniszczony.

Szyfrowanie danych i kryptografia

Bezpieczne przechowywanie danych, a także ich przesyłanie to element, o którym musi bezwzględnie pamiętać każda firma. Korzystając z naszej usługi szyfrowania zabezpieczysz dane w Twojej firmie, a także wszystkie procesy związane ich przetwarzaniem i transferami.

Archiwizacja i magazynowanie danych

Każda firma i instytucja powinna zadbać, aby wszystkie poufne i ważne pliki były odpowiednio zabezpieczone. Archiwizacja danych to podstawowy element bezpieczeństwa przechowywania danych. Dzięki nam dane w Twojej firmie będą uporządkowane i bezpieczne.

Niszczenie
dokumentów

Pozbądź się stert niepotrzebnych dokumentów. Szybko i sprawnie, bez bałaganu i angażowania pracowników. Powierzając nam dokumenty, masz pewność, że zostaną zniszczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, profesjonalnie i bezpiecznie.

Kontakt z HSM Recycling

HSM Recycling Spółka Cywilna

ul. Mianowskiego 24/30
02-044 Warszawa

Sebatian Dudecki: 720-875-885
Hubert Dudecki: 513-138-109

Aktualności