Niszczenie dysków

Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że proces niszczenia dysku twardego zostanie przeprowadzony zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i ochrony danych, a dysk zostanie trwale i skutecznie zniszczony.

Archiwizacja danych

Archiwizacja danych to podstawowy element bezpieczeństwa przechowywania danych. Dzięki nam dane w Twojej firmie będą uporządkowane i bezpieczne.

Niszczenie dokumentów

Powierzając nam dokumenty, masz pewność, że zostaną zniszczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, profesjonalnie i bezpiecznie.

Szyfrowanie danych

Korzystając z naszej usługi szyfrowania zabezpieczysz dane w Twojej firmie, a także wszystkie procesy związane ich przetwarzaniem i transferami.

HSM Recycling - blog

Jak uniknąć wysokich kar za niewłaściwe przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych?

Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, czyli RODO obowiązuje od 25 maja 2018 roku. Wprowadzono je by ujednolicić przepisy dotyczące ochrony danych osobowych w krajach Unii Europejskiej.

czytaj całość »

Największe wycieki danych w historii

W dobie cyfryzacji i internetu, ataki cyberprzestępców to codzienność i nie ma tutaj wyjątków - ofiarą padają zarówno małe jak i duże firmy. Hakerzy nie oszczędzają nawet tych największych, można by rzec, że wręcz upodobali sobie ataki na rynkowych gigantów i potentatów.

czytaj całość »

UODO - czym się zajmuje i kto powinien obawiać się kontroli?

UODO, czyli Urząd Ochrony Danych Osobowych, jest organem właściwym zajmującym się ochroną danych osobowych, a dokładniej jest nim Prezes UODO, który po 25 maja 2018 roku zastąpił GIODO, czyli Generalnego Inspektora Danych Osobowych.

czytaj całość »

Certyfikaty

Rozpoczęliśmy proces wdrażania certyfikatów ISO 9001 i ISO 27001

czytaj całość »

Wystartowała strona internetowa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj całość »

Kontakt z HSM Recycling

HSM Recycling Spółka Cywilna

ul. Mianowskiego 24/30
02-044 Warszawa

Sebatian Dudecki: 720-875-885
Hubert Dudecki: 513-138-109

Aktualności